НОВИНИ

Янукович затвердив план впровадження реформ у 2012 році

Президент Віктор Янукович затвердив національний план дій на 2012 рік із впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". Про це йдеться в указі №187 від 12 березня.

Він також доручив Кабінету Міністрів, Раді міністрів Криму, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, Національній комісії з цінних паперів і фондового ринку, Національним комісіям з державного регулювання в сфері енергетики, зв'язку й інформатизації, комунальних послуг і ринків фінансових послуг забезпечити виконання у встановлений термін заходів, передбачених планом, і проведення за участі наукових установ і експертів широкої роз'яснювальної роботи щодо його змісту.

Янукович також зобов'язав уряд й перелічені комісії забезпечити супровід у Верховній Раді законопроектів, передбачених планом.

Крім того, президент доручив Азарову інформувати його щомісяця до 15 числа про стан виконання заходів плану, а в разі необхідності - вносити подання про перенесення строків виконання заходів разом з обґрунтованими пропозиціями із визначення нового строку їх виконання.

Він також доручив реалізувати невиконані заходи, передбачені планом дій на 2011 рік.

Контролювати виконання цього указу Янукович уповноважив Координаційний центр із впровадження економічних реформ.

Нагадаємо, у січні на засіданні комітету з економічних реформ Янукович виразив невдоволення тими темпами, якими проводилися реформи в 2011 році.

У січні 2011 року Кабмін затвердив план із впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка й ефективна влада", розробленої комітетом з економічних реформ при президенті.

Цей план передбачав спрощення дозвільних процедур, реалізацію податкової й бюджетної реформ, розробку й прийняття законопроектів про ринок земель, державний земельний кадастр, а також реформу енергетичного сектору й житлово-комунального господарства.

Читайте також: 11 недореформ Януковича

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.