НОВИНИ

Глава УГКЦ відвідав у лікарні митрополита Володимира

Митрополит Київський і всієї України Володимир у лікарні, де на даний час проходить реабілітацію, прийняв Главу Української Греко-Католицької Церкви Святослава (Шевчука), передає офіційний сайт УПЦ (МП).
У ході зустрічі,  патріарх Святослав запевнив Предстоятеля УПЦ (МП) про постійну молитву за його швидке одужання. Він також з приємністю ствердив, що самопочуття Митрополита Володимира постійно покращується, а «це означає, що молитва усіх християн та людей доброї волі приносить свої плоди», повідомляє сайт УГКЦ.
 
Блаженніший Святослав розповів Блаженнішому Володимирові про майбутній візит делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Брюсселю, який заплановано на 21 - 23 березня. Мета візиту: продемонструвати представникам європейської спільноти, що Україна є християнською країною, у якій мирно співіснують різні конфесії та релігійні організації. Митрополит Володимир висловив слова підтримки для такої ініціативи ВРЦіРО. Також глава УГКЦ розповів про життя цієї церкви на сучасному етапі.
 
На завершення, Святослав (Шевчук) виразив сподівання на скорішу зустріч із Митрополитом Володимиром у Києво-Печерській Лаврі та побажав йому якнайшвидшого одужання, зокрема зазначивши: «Нехай Господь береже Вас для нас і дарує Вам здоров’я». На завершення зустрічі глава УГКЦ подарував митрополиту Володимиру репринтне видання Бучацького Євангелія. 
 
Нагадаємо, Бучацьке Євангеліє – пам’ятка книжної писемності XII-XIII ст., збірник євангельських читань, виписаних із Четвероєвангелія та призначених на кожне свято. Походить із часів Руського королівства.