НОВИНИ

Каспаров щодо виборів у Росії думає так само як і Березовський

Російський опозиціонер Гаррі Каспаров назвав вибори президента РФ 4 березня спецоперацією. Про це він сказав на мітингу «За чесні вибори» на Новому Арбаті в Москві.

«4 березня ми бачили акт розбещення країни. Нас намагаються переконати у тому, що Путін переміг на цих виборах, і про це говорять всі, кому не ліньки. Нас закликають з цим змиритися, мовляв, які б не були цифри, Путін все одно переміг! Чи так це?», - запитав він.

«Ні!», - відповіли учасники мітингу. За словами Каспарова, вибори були нечесними і несправедливими, тому що «не були виборами, а були спецоперацією з нової коронації пахана, який хотів повернутися до Кремля». «Це спецоперація, тому що реальну опозицію не було допущено до виборів», - підкреслив він.

«Так звані опоненти спеціально набиралися з відчуттям гумору: Міронов, Жиріновскій, Зюганов – Боягуз, Бовдур, Бувалий. І Прохоров, з якого терміново почали ліпити гіганта думки і батька російської демократії», - вважає Каспаров.

Він заявив, що навіть в умовах використання адміністративного ресурсу під час виборчої кампанії владі все одно була потрібна фальсифікація результатів виборів.

«Не треба слухати тих, хто говорить, що були фальсифікації, однак за Путіна проголосували 53% або 51%. Це як злочинець, який готовий погодитися з крадіжкою, щоб з нього зняли звинувачення у вбивстві. Ми не знаємо, скільки голосів набрав Путін. Це нікому не відомо. Масові фальсифікації зробили неможливим це з’ясувати», - підкреслив Каспаров.

При цьому він назвав найголовнішим те, що «столиця відкинула Путіна - у Москві він програв».

Нагадаємо, російський бізнесмен Борис Березовський в коментарі Тижню назвав президентські вибори в Росії спецоперацією Кремля.

Як повідомлялося раніше, мітинг у Москві 10 березня зібрав, за оцінками його організаторів, до 25 тис. громадян. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.