НОВИНИ

На мітинг в Москві прийшли не менше 25 тис. громадян, є затримані

Один із координаторів мітингу "За чесні вибори" Владімір Рижков оголосив з трибуни, що на акції присутні до 25 тис. громадян. Натомість, за інформацією правоохоронних органів на Новому Арбаті зібралося близько 10 тис. людей.

На Новому Арбаті перебуває не менш як 25 тис. чоловік, і вони продовжують йти", - сказав він. За словами координатора "Лівого фронту" Сєргєя Удальцова, відтепер виступи громадян носитимуть назву не за чесні вибори, а за легітимну владу. Між тим, "картинка" на встановлених навколо Нового Арбату веб-камер свідчить про те, що людей поступово меншає.

Як повідомляє радіо "Эхо Москвы", невдовзі після початку мітингу колона націоналістів вирушила на вихід з нього, де її очікували правоохоронці. За даними ГУ МВС РФ по Москві, поліція затримала 25 осіб. В цей же час у Санкт-Петербурзі відбувається так звана несанкціонована піша хода. Повідомляється про близько 50 затриманих. 

Нагадаємо, організатори акції подавали за явку на мітинг у Москві кількістю 50 тис. громадян з тривалістю 3 години, з 13:00 до 16:00 за московським часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.