НОВИНИ

"Эхо Москвы": на мітингу в Москві зібралося значно менше людей, ніж раніше

У Москві розпочачався мітинг "За чесні вибори". Головна його особливість - виступи людей, які працювали спостерігачами на президентських виборах 4 березня.

Як передає кореспондент радіостанції "Эхо Москвы", серед особливостей мітингу на Арбаті відсутність організованих груп прокримлівської молоді, які були присутніми під час мітингу на Пушкінській площі.

Серед тих, хто бере участь в акції невелика колона націоналістів, а також представники Народно-демократичного союзу, не зареєстрованої партії ПАРНАС, присутні "імперіалісти" і анархісти.
Live Video app for Facebook by Ustream В МВС стверджують, що усього на мітингу зібралося 3 тис. громадян. У свою чергу, за словами одного з організаторів Сєргєя Удальцова, на акції присутні близько 30 тис. людей.

Між тим, кореспондент "Эхо Москвы" зазначає, що наразі на мітингу зібралося менше людей, ніж на Болотній площі. Акція опозиції продовжуватиметься до 16:00 за московським часом.

Як повідомлялося раніше, у центрі Москви на опозиційному мітингу «За чесні вибори», мають намір взяти участь 50 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.