НОВИНИ

У Британії почалося нове розслідування діяльності медіаімперії Мердока

Британський регулятор медіа-ринку Ofcom починає офіційну перевірку матеріалів розслідування діяльності компанії News International - британського дочірнє підприємства News Corporation.

Зокрема, будуть перевірені документи, що стосуються приналежності ліцензії на мовлення супутникового телеканалу BSkyB. Офіційно вона належить News Corporation і Джеймсу Мердоку.

Перевірка проводиться за запитом лорда Левесона, який розслідує скандал з прослуховуванням телефонів, до якого причетна компанія Мердока.

Скандал вже призвів до закриття самого масового британського таблоїду News of the World.

Медіамагнату Руперту Мердоку, батькові Джеймса Мердока, належить 39% BSkyB.

Минулого року через скандал він був змушений відмовитися від купівлі  залишився пакета акцій.

У лютому Джеймс Мердок покинув пост голови правління News International, зберігши за собою три керівних поста в структурах головної компанії: голови правління, заступника операційного директора та виконавчого директора з міжнародних операціях.

Як повідомлялось, у лютому в Британії в межах розслідування справи про корупцію та підкуп журналістами працівників поліції і держслужбовців заарештовано ще 8 осіб, серед яких - п'ятеро працівників The Sun, поліцейський, військовослужбовець і чиновник Міністерства оборони країни.Поліція провела також обшук в офісі компанії News International, якій належить The Sun. У січні було затримано і потім відпущено під заставу ще п'ятеро журналістів видання.

Інформацію, за якою почалися арешти, слідству надала компанія Руперта Мердока News Corporation, що володіє News International.

Нагадаємо, 17 липня 2011 року у Лондоні затримали Ребеку Брукс, виконавчого директора компанії News International, яка видавала скандальну газету News of The World. Ребека Брукс - найближча помічниця і протеже медіа-магната Руперта Мердока, яка працювала в його медіа-імперії більше двох десятків років.

Скандал з прослуховуванням телефонних розмов викликав хвилю обурення у британському товаристві і призвів до закриття таблоїду, що видавався 168 років, а також до звільнення Брукс з посади керівника британської філії компанії медіа-магната Руперта Мердока News Corporation.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.