НОВИНИ

Грузія підписала угоду про співпрацю з НАТО

У Брюсселі Грузія і НАТО підписали угоду про поглиблення взаємної співпраці у сфері забезпечення безпеки.
Як повідомляє МЗС Грузії, ця угода була підписана в Брюсселі в рамках засідання комісії Грузія-НАТО.
 
Як заявив після засідання глава грузинської делегації, секретар Радбезу Грузії Гіга Бокерія, цей документ дуже важливий для Грузії, так як передбачає посилення співпраці в області безпеки і відведення існуючих загроз від Грузії.
 
«Це стосується аналізу та надання допомоги у дотримані безпеки Грузії у сфері оборони та кібербезпеки, що дуже важливо для нас, оскільки ми часто піддавалися в минулому подібним атакам», зазначив Бокерія.
 
Він також повідомив, що в ході засідання комісії обговорювалося питання регіональної безпеки і ті загрози, які виходять для Грузії в регіоні.
 
Як зазначив посол Грузії в НАТО Григол Мгалоблішвілі, Генсек НАТО привітав посилення співробітництва та збільшення грузинського контингенту майже удвічі в Афганістані. «Грузія є значним гравцем забезпечення міжнародної безпеки, що в першу чергу проявляється в боротьбі з тероризмом в Афганістані, де НАТО проводить свою найбільшу операцію», зазначив він.
 
Мгалоблішвілі підкреслив, що нова угода про поглиблення співпраці в сфері безпеки передбачає і подальшу допомогу в забезпеченні відповідності грузинських військових стандартам НАТО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.