НОВИНИ

«Ліга виборців»: президентські вибори образили громадянське суспільство Росії

Минулі вибори президента Росії дискредитували інститути держвлади і не можуть бути визнані легітимними. Про це йдеться в меморандумі, який поширила «Ліга виборців».

Зокрема, організація зазначає, що громадянське суспільство Росії 4 березня образили.

При цьому «Лігав иборців»вважає, що президентські вибори не були рівними і справедливими - один з кандидатів використовував в своїх інтересах величезні державні ресурси.

Крім цього, були «виявлені численні випадки фальсифікації».

Як відомо, на виборах президента Росії у неділю, 4 березня, перемогу здобув прем'єр-міністр Владімір Путін. Першими його привітали 

Захід стримано привітали Путіна президент Азербайджану, Киргизії, Таджикистану, а також президент та прем'єр-міністр України. Захід це зробив стримано.

Зокрема, спостерігачі від СНД і Китаю назвали вибори президента Росії демократичними. А спостерігачі від ОБСЄ та ПАРЄ зазначили, що хоча під час передвиборної кампанії нікому з кандидатів боротися не заважали, умови боротьби були сильно спотворені на користь одного кандидата - Путіна. Крім цього, вони заявили, що надто сувора система реєстрації кандидатів усунула з боротьби за пост глави держави кілька сильних учасників.

МЗС Росії в цілому задоволене оцінкою виборів президента Росії, яку дали спостерігачі ОБСЄ та ПАРЄ.

Нагадаємо, «Ліга виборців» була створена на початку цього року для контролю за виборчим процесом в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.