НОВИНИ

Опитування КМІС: Кличко і Тягнибок не проходять в Раду

Якби вибори до Верховної Ради проходили у середині лютого, то 5% прохідний бар’єр подолали б чотири партії. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Так, Партія регіонів набрала б 16,5% голосів, ВО «Батькiвщина» - 14%, «Фронт змiн» - 7,9%; Комунiстична партiя -  5,7%.

Згідно з опитуванням, партiя «УДАР» Вiталiя Кличка набрала б 4,6%, партiя Сергія Тігіпка «Сильна Україна» - 3,6%, ВО «Свобода» - 3,4%, партiя «Громадянська позицiя» - 1,9%.

Усього в голосуванні взяли б участь 63% виборців.

За Партію регіонів готові проголосувати однаково 26% мешканців Східного та Південного регіонів, 9% –  Центрального та 6% –  Західного регіонів.

За ВО «Батькiвщина» готові віддати свої голоси 26% мешканців Західного регіону, 20% –  Центрального, 6% –  Південного та 4% –  Східного регіонів.

«Фронт змiн» має найбільшу підтримку на Заході (14%). Також за партію готові голосувати 9% мешканців Центрального регіону, 6% – Південного та 3% – Східного регіонів.

Компартію підтримують 11% у Східному регіоні, 8% - у Південному, 3% - у Центральному та 1% - у Західному регіоні;

За партiю Вiталiя Кличка готові проголосувати 7% мешканців Західного регіону, 6% - Центрального, 3% - Південного та 2% - Східного регіону.

За партію «Сильна Україна» готові віддати голоси 5% у Південному регіоні, 4% - у Східному та однаково 3% - у Центральному та Західному регіонах.

ВО "Свобода" має найбільшу підтримку у Західному регіоні (10%), також за нього готові проголосувати 3% мешканців Центрального регіону, та однаково 1% мешканців Південного та Східного регіонів.

Опитування проводилось протягом 10-19 лютого в усіх областях України. Було опитано 4006 респондентів.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 1,6% для показників близьких до 50%, 1,3% - для показників близьких до 25%, 0,9% - для показників близьких до 10%, 0,7% - для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи "Рейтинг",  19,6% опитаних проголосували б на виборах за "Батьківщину". За Партію регіонів віддали б свої голоси 18,2% респондентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.