НОВИНИ

Герасим'юк: Навальний має шанс стати одним із перших лідерів

Відомий російський блогер і опозиційний діяч Алєксєй Навальний є нетиповим для Росії політиком, який має всі шанси стати лідером команди, що колись отримає владу. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловила народний депутат України, заступник української делегації в ПАРЄ Ольга Герасим'юк.

«Загалом він (Навальний – ред.) - цікавий персонаж сучасної Росії. Його часом звуть "етнічним націоналістом", він має добрий гумор, старі політики від опозиції ревнують до нього, бо Навальний здатний стати лідером команди, яка колись отримає владу», - заявила Герасим'юк.

«Він прагне, попри те, що блогер і буває на сторінках глянцю, не прив'язувати свій особистий бренд до «розсерджених громадян»і «креативного класу», а позиціонуватися як більш народний», - зазначила вона.

«Це нетиповий для Росії політик. Всі його виступи носять відтінок продуманості, тому до нього дехто ставиться підозріло: а чи не проект він чийсь? Він має шанс стати одним із перших лідерів у вакуумі, що поки сьогодні зяє в опозиційних лавах», - упевнена український депутат.

Повний текст інтерв’ю із Ольгою Герасим'юк читайте тут.

Також читайте інтерв’ю Тижня із Алєксєєм Навальним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.