НОВИНИ

Російська поліція звільнила частину лідерів опозиції

Російська поліція вночі, у вівторок 6 березня, звільнила частину затриманих раніше лідерів опозиції. Про це повідомляє Ітар-Тасс.

Російські правоохоронці відпустили відомого опозиційного блогера Алєксєя Навального, лідера «Іншої Росії» Едуарда Лімонова та одного з лідерів націоналістів Дмітрія Дємушкина. Їм інкримінують «Порушення встановленого порядку організації зібрання, мітингу, демонстрації…» Максимальне покарання, яке загрожує опозиціонерам – штраф у 2 тисячі рублів.

На виході з відділку поліції, Навальний заявив, що він планує відправитися до поліцейського відділку «Преображенське», аби підтримати затриманих раніше учасників протестів. Також блогер висловив упевненість в тому, що опозиція буде й надалі проводити масові акції протесту за участі десятків тисяч громадян.

Досі у поліцейських відділках залишаються ще два опозиційних лідери – Ілля Яшин та Сєргєй Удальцов. Їх мають відпустити до ранку вівторка, 6 березня.

Як раніше повідомлялося, у Москві та Петербурзі поліція, після проведення мітингів опозиції, затримала кілька сотень осіб. Серед них - лідерів опозиції: Іллю Яшина, Сєргєя Удальцова та Алексєя Навального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.