НОВИНИ

У Москві Прохоров програв Путіну вдвічі

На виборах в Москві кандидат в президенти Владімір Путін набрав менше 50% голосів виборців. Друге місце посів Міхаіл Прохоров, який отримав близько 20%. Про це повідомив глава ЦВК Росії Владімір Чуров.

Путін не дотягує до 50% у Москві - у нього трохи більше 48%. Зате у Прохорова близько 20%. Зовсім трохи від бізнесмена відстає лідер КПРФ Геннадій Зюганов - у нього близько 19%. У Санкт-Петербурзі Прохоров теж займає друге місце за результатами президентських виборів - у нього 15,5%. Путін у своєму рідному місті набрав близько 59% голосів виборців.

Нагадаємо, за попередніми даними, які оголосив глава ЦВК Владімір Чуров, президентом РФ обраний Владімір Путін з результатом 63,75% голосів виборців. 

Прихильники Путіна вже відсвяткували його перемогу у неділю ввечері на Манежній площі, де їх зібралося близько 100 тисяч. До них приєдався і сам прем'єр-міністр Росії, а також президент Дмітрій Мєдвєдєв.
 
За словами Путіна, це була "чиста" перемога. "Це був тест на політичну зрілість, самостійність, незалежність... Були сили, які хотіли розвалити російську державність й узурпувати владу. Але ці сценарії тут не пройдуть. Ми перемогли! Слава Росії!" - наголосив він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.