НОВИНИ

Глава ЦВК оголосив Путіна президентом Росії

Глава ЦВК РФ Владімір Чуров оголосив, що президентом Росії обраний Владімір Путін. Другого туру виборів не буде.

«За попередніми даними, президентом РФ обраний Владімір Владімірович Путін з результатом 63,75% голосів виборців», - заявив Чуров під час прес-конференції в понеділок, 5 березня.

«Як бачите, вибори пройшли в один тур», - підкреслив Чуров.

Нагадаємо, раніше ЦВК повідомляла, що за підсумками обробки 99% протоколів лідером на виборах президента Росії є Владімір Путін, який набрав 63,82% голосів.

Як відомо, перемогу Путіну вже в першому турі виборів прогнозували екзит-поли Росії.

Втім, впродовж виборів спостерігачі заявляли про масові порушення. Зокрема, використання так званих "каруселей", коли виборці голосують кілька разів за відкріпними посвідченнями.
 
Заступник глави ЦВК РФ Станіслав Вавілов заявив, що 4 березня в комісію направлено 86 скарги про порушення під час виборів.
 
А тим часом, прихильники Путіна вже відсвяткували його перемогу у неділю ввечері на Манежній вулиці, де їх зібралося близько 100 тисяч. До них приєдався і сам прем'єр-міністр Росії, а також президент Дмітрій Мєдвєдєв.
 
За словами Путіна, це була "чиста" перемога. "Це був тест на політичну зрілість, самостійність, незалежність... Були сили, які хотіли розвалити російську державність й узурпувати владу. Але ці сценарії тут не пройдуть. Ми перемогли! Слава Росії!" - наголосив він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.