НОВИНИ

На виборах в Росії зіпсували близько 800 тисяч бюлетенів

Кількість зіпсованих бюлетенів на виборах президента РФ 4 березня склала трохи більше 794 тис., що істотно менше, ніж на виборах глави держави в 2008 році і парламентських виборах в 2011 році, заявив глава ЦВК РФ Владімір Чуров.
"Вчора недійсними були визнані по всій країні тільки 794 тис. 393 бюлетеня", - сказав Чуров на прес-конференції у понеділок.
 
За його словами, це трохи більше 1% виданих бюлетенів.
 
Для порівняння він навів дані про те, що на виборах президента РФ в 2008 році недійсними були визнані 1 млн 15,5 тис. бюлетенів, що склало 1,36% від числа виборців, що проголосували. На виборах в Держдуму недійсними були 1 млн 33 тис. бюлетенів (1,57%).
 
"Таким чином, протестне голосування у графі "проти всіх" було меншим, ніж на виборах у Держдуму - 2011 і виборах президента в 2008-му", - сказав Чуров.
 
Нагадаємо, за попередніми даними, які оголосив глава ЦВК Владімір Чуров, президентом РФ обраний Владімір Путін з результатом 63,75% голосів виборців. 
Прихильники Путіна вже відсвяткували його перемогу у неділю ввечері на Манежній площі, де їх зібралося близько 100 тисяч.
 
До них приєдався і сам прем'єр-міністр Росії, а також президент Дмітрій Мєдвєдєв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.