НОВИНИ

Експерт: Путін залишається вихідцем зі спецслужб

Координатор німецько-російських відносин в уряді ФРН Андреас Шоккенгофф прокоментував DW підсумки президентських виборів у Росії, заявивши, що не вірить у варіант модернізації, яку пропонує Путін.
Особливість сучасної Росії в тому, що зростаючий середній клас хоче змін, реформ. Путін же хоче будь-якою ціною зберегти статус-кво. Він прагне до стабільності, але в швидко змінюваному світі стабільність - це регрес. Думаю, що конфлікт між цими різними прагненнями визначатиме майбутню Росію, розповів експерт
 
Путін залишається вихідцем зі спецслужб, і для нього вони залишаються предметом культу. Він як і раніше прагне того, щоб повернути Росії статус супердержави. Путін не зміниться. Він збирається втілити своє бачення цієї країни, а воно передбачає модернізацію "згори". Але прості люди теж хочуть отримати право голосу. Щоб почалася справжня модернізація, її повинна підтримувати активна частина населення. Модернізації "згори", мені здається, не вийде, наголосив Шоккенгофф.
 
Вирішальним буде наступне: Німеччина і Європейський Союз повинні вести діалог не тільки з правлячою політичною та економічною елітою в Росії. Ми повинні підтримувати контакти з простими людьми, з громадянським суспільством - за допомогою університетських контактів, партнерства між містами-побратимами, обміну школярами та студентами. Масштабне внутрішнє оновлення можливо лише за участі активної частини населення, і до неї ми і повинні звертатися. Ми не можемо обмежувати свої контакти тільки офіційними зустрічами, додав німецький політик.
 
Нагадаємо, за даними ЦВК, після підрахунку 46% бюлетенів кандидат в президенти, прем'єр-міністр РФ Владімір Путін набирає більше 64% голосів. У лідера КПРФ Геннадія Зюганова - 17,24% голосів, у підприємця Михайла Прохорова - 7,05% голосів, у лідера ЛДПР ВолодимираЖириновського - 6,81%, у лідера "Справедливої ​​Росії" Сергія Міронова - 3,74% голосів.
 
За результатами оприлюднених в Росії проведених екзит-полів перемогу вже в першому турі отримує прем'єр-міністр Владімір Путін. Він набирає, за різними даними, 58,3-59,3% голосів виборців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.