НОВИНИ

Путін: Це була "чиста" перемога

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв та прем'єр-міністр Владімір Путін виступили на Манежній площі у центрі Москви, де відбувається мітинг на підтримку останнього.

Зокрема, під час мітингу, пряму трансляцію якого проводив телеканал "РТР", Мєдвєдєв заявив, що ця перемога була дуже потрібною.

"Вона потрібна кожному з нас", - наголосив він.

"І ми цю перемогу не віддамо. Ця перемога потрібна, щоб країна була сильною та незалежною", - додав Мєдвєдєв.

Після цього до мікрофону підійшов Путін.

"Ми перемогли сьогодні і завдяки підтримці переважної більшості наших виборців - здобули чисту перемогу. Дякую всім хто сказав "так" великій Росії. Ми перемогли! Ми перемогли в чесній боротьбі!" - сказав він.

"Це був тест на політичну зрілість, самостійність, незалежність... Були сили, які хотіли розвалити російську державність й узурпувати владу. Але ці сценарії тут не пройдуть. Ми перемогли! Слава Росії!" - наголосив кандидат в президенти.

Нагадаємо, на Манежній площі в Москві зібралося близько 100 тисяч людей під час акції прихильників прем’єр-міністра Владіміра Путіна.

За результатами оприлюднених в Росії проведених екзит-полів перемогу вже в першому турі отримує Путін.

Крім цього, за результатами ЦВК Росії, після обробки 30,42% протоколів Путін набирає 63,39% голосів.

Як відомо, спостерігачі повідомляли про масові порушення під час виборів в Росії. Зокрема, за їх словами, масово використовувались так звані "каруселі", коли люди багато разів голосують за відкріпними посвідченнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.