НОВИНИ

В Україні готові до виборів президента Росії

Всі виборчі дільниці на території Україні готові до голосування громадян Росії на президентських виборах, повідомили в російському посольстві.

«Всі дільниці готові до голосування, в стані готовності також виїзні урни, привезені бюлетені для голосування», – повідомила прес-секретар посольства Єлєна Хоменко.

Загалом, за інформацією російського диппредставництва, для голосування громадян Росії на президентських виборах, які відбудуться 4 березня, в Україні функціонуватимуть дев'ять виборчих дільниць.

Зокрема, перша дільниця – в Києві з виїздом до Чернігова і Черкас, друга – у Львові з виїздом до Івано-Франківська, третя – в Одесі з виїзними пунктами в Миколаєві і Херсоні, четверта – в Сімферополі з виїзними пунктами в Євпаторії, Керчі і Ялті, п'ята – у Севастополі, шоста – у Феодосії, сьома і восьма – у селищах Кача і Гвардійське відповідно, дев'ята – в Харкові з виїздом до Донецька, Луганська, Запоріжжя і Дніпропетровська.

Громадяни РФ, які постійно проживають або тимчасово перебувають в цей день на території України, мають можливість з 8:00 до 20:00 за місцевим часом взяти участь в голосуванні на цих виборчих дільницях.

Посольство Росії очікує, що явка виборців, котрі перебувають на території Україні, в ході президентських виборів 4 березня буде щонайменше на 30% вища порівняно з попередніми парламентськими.

Як відомо, 4 березня 2012 року відбудуться вибори президента Російської Федерації. На консульському обліку в Україну перебувають близько 100 тис. російських громадян.

За один день до дня голосування на президентських перегонах у Росії оголошено день тиші, коли будь-яка агітація за кандидатів заборонена.

На посаду президента Росії претендують п'ять кандидатів: Владімір Жиріновский, Гєнадій Зюганов, Владімір Путін, Сергєй Міронов і Міхаіл Прохоров. Глава держави обирається терміном на шість років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.