НОВИНИ

Путін закликав росіян визначити долю Росії

Кандидат в президенти Росії, прем'єр-міністр Владімір Путін сподівається, що росіяни прийдуть на вибори 4 березня і вирішать, в чиї руки передати долю країни.

«Дорогі друзі, дуже скоро, 4 березня, відбудуться вибори президента Російської Федерації. Розраховую, що в цей день кожен скаже своє слово, висловить свою громадянську позицію, зробить свій свідомий вибір. Таким чином, саме народ визначить подальшу долю Росії», - заявив Путін в п'ятницю, 2 березня, в телезверненні, яке транслював Перший канал в Сибіру.

За словами Путіна, широка підтримка переважної більшості громадян РФ в найважчий час допомогла в боротьбі з тероризмом, відновленні територіальної цілісність країни, економіки і соціальної сфери, подоланні наслідків світової економічної кризи.

«Те, що ми зробили, ми зробили разом. У нас є очевидні позитивні результати, є досягнення, якими ми можемо пишатися», - сказав Путін.

При цьому, продовжив прем'єр, «в нашому житті, звичайно, ще багато проблем і несправедливості».

«Ми знаємо, що потрібно робити. Щоб вирішити поставлені перед нами завдання, необхідно забезпечити максимальну консолідацію всіх сил суспільства, ритмічну творчу роботу без потрясінь і революцій», - зазначив він.

«Цілі будуть досягнуті, - пообіцяв Путін, - якщо ми доб'ємося абсолютного неприйняття будь-яких проявів несправедливості, доб'ємося рівності всіх і кожного перед законом».

Путін вірить в силу загальної рішучості росіян перетворити країну.

«На виборах 4 березня саме ви приймете рішення, в чиї руки буде передана доля Росії, майбутнє наших дітей. Вам вирішувати. Слово за вами», - сказав кандидат в президенти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.