НОВИНИ

Народний рух піде на вибори за списком "Батьківщини"

Партії «Батьківщина» та Народний рух України підписали угоду про об’єднання зусиль на виборах до Верховної Ради. Відповідний документ представили перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов та голова НРУ Борис Тарасюк.

«Ми об’єднуємо і координуємо наші зусилля під час наступних парламентських виборів - тобто висуваємо одних кандидатів на мажоритарних округах, і головне  -  підемо на вибори по одному партійному списку. Ми визначили, що це буде список «Батьківщини», - сказав Турчинов.

За його словами, дві опозиційні сили об’єднують не лише спільні погляди щодо європейського  розвитку країни, а й спільна боротьба за Україну.

У свою чергу Борис Тарасюк зазначив, що «така угода є реакцією на заклик ув’язненого лідера опозиції Юлії Тимошенко про об’єднання демократичних сил».

«Я сподіваюсь, що наш приклад наслідуватимуть і інші партії, що входять в Комітет опору диктатурі, і так само погодяться на складення єдиного демократичного списку опозиції,  бо лише разом ми зможемо перемогти на парламентських виборах», - наголосив  Тарасюк.

Нагадаємо, голова партії «Реформи і порядок» Сергій Соболєв заявив, що члени його партії будуть балотуватися за списком «Батьківщини»

Раніше Турчинов заявляв, що партії «Батьківщина» та «Народна самооборона» уже мають спільні штаби у регіонах для участі у виборах до Верховної Ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.