НОВИНИ

Українська інтелігенція скликає національний круглий стіл

У Києві 5 квітня відбудеться Національний круглий стіл, мета якого - зібрати коло української інтелігенції та означити порядок денний для країни.

Про це сьогодні повідомили кардинал Любомир Гузар, письменник Іван Дзюба, філософ Мирослав Попович та дисидент Євген Сверстюк.

Темою Національного круглого столу 5 квітня 2012 року визначено - «Вільна людина у вільній країні».

Таким чином представники Ініціативної групи «Першого грудня», які скликають круглий стіл, мають на меті започаткувати загальнонаціональну дискусію навколо спільних духовних вартостей та завдань суспільного розвитку.

Передбачається, що участь у круглому столі візьмуть знакові постаті з різних регіонів та різних суспільних сфер (науковці, історики, журналісти, діячі культури, громадські діячі), аби спільно сформулювати відповіді на виклики сьогодення та практичні суспільні завдання.

Нагадаємо, Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-ту річницю референдуму. До складу групи входять чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, Кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

Ініціативна група «Першого грудня» вбачає своєю місією встановлення в країні правил гри, які базуватимуться на загальнолюдських цінностях, і які сьогодні є затребуваними українським суспільством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.