НОВИНИ

Чорновіл вважає, що Путін пригадає Україні політичні ляпаси від Януковича

Народний депутат України Тарас Чорновіл (позафракційний) вважає, що в разі перемоги Владіміра Путіна на президентських виборах в РФ, українській владі буде набагато важче врегульовувати питання з Росією.Про це Чорновіл сказав на прес-конференції 27 лютого.

Чорновіл зазначив, що під час президентський виборів в Україні Путін «висловлював явні побажання і підтримку Юлії Тимошенко», а не Вікторові Януковичу.

За його словами, Путін «кілька разів одержав політичний ляпас від Януковича, зокрема, під час одного з приїздів до Києва, де йому багато, що обіцяли, а поїхав він практично ні з чим, що йому ледве не коштувало втрати серйозних балів у їхньому з Мєдвєдєвим конкурсі за те, «кто более матери истории ценен».

«Я думаю, що він (Путін – Ред.) цього не забув», - зазначив Чорновіл.

За його словами, в разі обрання Путіна президентом РФ №“українській владі буде набагато важче вирулювати в ситуації, коли вона не навчилася з росіянами розмовляти паритетною мовою».

Чорновіл наголосив, що «Путін це не Мєдвєдєв, і він буде нас дотискувати», зокрема, в інтеграційних питаннях.

Водночас народний депутат вважає, що у випадку посилення тиску з боку РФ, Янукович може зайняти досить жорстку антиросійську позицію.

«Знаючи його характер (Януковича –Ред.), якщо він ще досі залишається мужчиною, якщо це так, то, за деякими принципами його характеру, він мав би зірватися. Я не здивуюся, якщо в якийсь момент він дійсно займе достатньо жорстку протиросійську політику, коли його почнуть дотискати в особливо болісний спосіб, ну скажемо, обмежать жорстко транзит через Україну», - наголосив Чорновіл.

Як повідомлялось, нещодавно російський опозиціонер Боріс Нємцов заявив, що після обрання Владіміра Путіна президентом РФ Україну «не чекає нічого хорошого».

«У відносинах двох країн не буде нічого хорошого. Я думаю, конфліктність буде дуже висока, він (Путін – Ред.) скрізь бачить ворогів і шукає цих ворогів. Україна в цьому сенсі дуже підходящий для нього об`єкт», - сказав Нємцов.

Він переконаний, що подальше перебування Путіна при владі небезпечно для Росії і для російсько-українських відносин.

Читайте також: Російські звинувачення на адресу України стали складовою передвиборчої риторики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.