НОВИНИ

Ветеран російської «Альфи»: інформація про замах на Путіна чергова PR-акція

Особи, яких затримали в Одесі навряд чи змогли б вчинити замах на російського прем'єра. Про це в ефірі радіо «Ехо Москви» заявив президент Міжнародної асоціації ветеранів групи «Альфа», депутат міської Думи Москви Сергій Гончаров.

«Таких заяв було вже багато, зокрема стверджувалося, що на Владіміра Путіна готувалося близько 12 замахів, але практично всі вони були зведені до PR-кампанії», - розповів Гончаров.

За його словами, російська федеральна служба охорони «є однією з кращих в світі».

«За весь час її роботи не було жодних серйозних прецедентів щодо керівників держави. Я до цієї інформації ставлюся насторожено. Дилетант не здатний здійснити замах на людину такого рівня, як Путін »- підкреслив Гончаров.

Політолог Дмитро Орєшкін, в свою чергу, звернув увагу на те, що про розкриття змови проти Путіна стало відомо за тиждень до виборів.

Політолог впевнений, що за задумом політтехнологів, народ після такого повідомлення тепер повинен буде згуртуватися навколо Путіна і дати відсіч ворогам.

«З моєї точки зору, це ознака того, що реальні керівники політичної структури Путіна - люди з ФСБ - намагаються за старою пам'яттю використовувати механізми мобілізації громадської думки на основі логіки:« Кругом вороги. У нас є єдиний рішучий, ефективний, розумний національний лідер, якого вони хочуть знищити».

Як зауважив політолог, «передбачається, що це має згуртувати народ навколо Путіна». «Вчасно розкрита змова проти керівника - досить серйозна добавка до електорального рейтингу потенційного президента», - пояснив Орєшкін.

Водночас інформоване джерело в силових структурах Чеченської республіки повідомило «Інтерфаксу», що уродженець Грозного 31-річний Адам Осмаєв, якого підозрюють в причетності до підготовки замаху на Путіна, виїхав з Чечні 2005 року, після чого тривалий час проживав в Москві.

Заданими спецслужб Чечні, «на момент від'їзду з республіки Осмаев не перебував у будь-яких банд формуваннях».

У свою чергу джерело в чеченському МВС підтверджує, що в міжнародний розшук Осмаєва оголосили 2007 року за ініціативою російського ФСБ.

«У розшук його оголошувала Москва, співробітники ФСБ», - зазначив співрозмовник агентства.

Як повідомлялось, народний депутат фракцiї БЮТ-Батькiвщина, колишнiй перший заступник голови СБУ (1996-1999) Олександр Скибинецький вважає оприлюднену інформацію про спільне попередження спецслужбами України і Росії замаху на Путіна політичною акцією РФ перед виборами президента.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили, що спецслужби України і Росії зірвали плани терористів з підготовки замаху на прем'єр-міністра РФ Владіміра Путіна.

Зокрема, в Одесі затримали бандитів, які перебували у міжнародному розшуку. З їхніх свідчень стало відомо, що  збиралися у Москві влаштувати замах на Путіна відразу після президентських виборів 4 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.