НОВИНИ

Екс-працівник СБУ вважає попередження замаху на Путіна політичною акцією

В Українi представники опозицiї називають полiтичною акцiєю iнформацiю про розкриття замаху на прем'єр-мiнiстра Росiї Владіміра Путiна, який нібито готувався в Одесi.

"Я думаю, що це полiтична акцiя, насамперед, з боку Росiї, пiд вибори президента Путiна" - заявивнародний депутат фракцiї БЮТ-Батькiвщина, колишнiй перший заступник голови Служби безпеки України (1996-1999) Олександр Скибинецький.

"Тому що рiшення про публiкацiю таких матерiалiв про дiяльнiсть спецслужб - це полiтичне рiшення завжди. Сам факт передання в ЗМI цих даних - про затримання та пiдготовку терактiв - це вже полiтична акцiя", - заявив Скибинецький.

За його словами, українська сторона пiдiграла "в бiк Путiна".

У свою чергу, депутат фракцiї Партiї регiонiв Валерiй Коновалюк нагадав, що це не перша спроба замаху на Путiна."Я радий, що нашi спецслужби продемонстрували високий професiоналiзм", - сказав вiн.

Нагадаємо, сьогодні Перший канал російського телебачення повідомив, що спецслужби України і Росії зірвали плани терористів з підготовки замаху на прем'єр-міністра РФ Владіміра Путіна.

Як повідомляється, в Одесі затримали бандитів, які перебували у міжнародному розшуку. З їхніх свідчень стало відомо, що  збиралися у Москві влаштувати замах на Путіна відразу після президентських виборів 4 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.