НОВИНИ

Незалежних мажоритарників вже змушують до вступу у фракцію ПР?

Більшість у майбутньому парламенті буде пропрезидентська. Таку думку висловила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

«Більшість у майбутньому парламенті, звичайно, буде пропрезидентська», - сказала вона в інтерв’ю ЛігаБізнесІнформ.

На її думку, найбільші фальсифікації будуть не стільки з боку влади, скільки з боку місцевих кандидатів, які будуть йти по мажоритарних округах. «Вони будуть керуватися принципом "перемога будь-якою ціною", так як ставлять на кін занадто багато», - зазначила соціолог.

«Я не ручуся за достовірність чуток, але доводилося чути, що вже зараз у незалежних мажоритарників збирають заяви про вступ у майбутньому до фракції Партії регіонів», - додала Бекешкіна.

Разом з тим, на її думку, парламентські вибори будуть лише репетицією президентських, і від їх результату кардинально нічого не зміниться.

"Верховна Рада у нас давно з законодавчої влади перетворилася на "виконавчу". У дуже виконавчу, я б навіть сказала. Після виборів у парламенті буде багато бізнесменів, а бізнес у нас дуже залежний - його легко можна притиснути .... Життя країни новий парламент не змінить. Воно може змінитися лише після президентських виборів", - підкреслила експерт. 

Читайте також: «Плівки Забзалюка»: як влада фальсифікуватиме вибори

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.