НОВИНИ

Міноборони США вибачилося за спалення Корану в Афганістані

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки вибачилося перед американськими мусульманами за спалення Корану в Афганістані.

Протягом тижня після спалення американськими військовими в Афганістані кількох примірників Корану у країні загинули вже 30 осіб, в тому числі 2-є американських військових.

Книги було спалену через підозри, що на їх сторінках екстремісти вели листування.

Не лише афганським мусульманам не сподобалось знищення Корану. Нині уряд США намагається стримати невдоволення значної мусульманської спільноти всередині Америки.

Свій жаль з приводу інциденту висловив президент США Барак Обама, а представник Пентагону Пітер Ловой днями звернувся із вибаченнями до прихожан мечеті у передмісті Вашингтону.

США докладають чималих зусиль щоб вичерпати скандал, який серйозно зашкодив репутації США в Афганістані.

Наприклад, міністерство оборони США заявило, що навчить своїх співробітників в Афганістані як поводитись із чутливими релігійними матеріалами. Втім той факт, що після 10-ти років військової присутності в мусульманській країні військові не передбачили, що спалення Корану може образити місцеве населення - промовляє сам за себе.

Нагадаємо, сьогодні Франція та Німеччина відкликали свої посольства з Афганістану. Раніше зі схожою ініціативою виступила Організація Північноатлантичного договору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.