НОВИНИ

Франція та Німеччина евакуюють своїх громадян з Афганістану

Німеччина та Франція відкликають своїх співробітників, що працюють на території Афганістану. Про це сьогодні заявили представники вповноважених органів держав.

За офіційними повідомленнями, країни вирішили піти на такий крок після вбивства двох американських військових радників.

«Наш департамент з оцінки ризиків рекомендує в неділю відкликати наших, та міжнародних експертів з міністерств та інших закладів у Кабулі та його околицях» - повідомили у федеральному Міністерстві економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

«Посольство Франції в Афганістані відкликає своїх співвітчизників, що працюють у державних установах країни. Ці заходи безпеки будуть переглянуті, щойно дозволять умови» - заявив представник французького зовнішньополітичного відомства Бернар Валєро.

Як повідомлялося раніше, аналогічні рішення прийняло керівництво НАТО, відкликавши своїх співробітників з держустанов Афганістану.

У суботу в будівлі Міністерства внутрішніх справ Афганістану в Кабулі відбулася стрілянина, в результаті якої загинуло двоє американських радників. Відповідальність за події взяв на себе ісламський рух «Талібан». Його представник зазначив, що таким чином таліби помстилися за сплюндрування Корану американськими військовими на базі ВС США поблизу Кабула.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.