НОВИНИ

Московська поліція затримала 10 осіб за проводи «політичної зими»

Московська поліція запобігла бійці на площі Революції, де росіяни зібралися на акцію «Проводи путінської політичної зими». Про це йдеться в повідомленні головного управління МВС у Москві.

«Після проведення в Москві акції «Біле коло» щонайменше 200 представників опозиції прибули на площу Революції, де спробували провести несанкціонований мітинг. Крім того, вони ініціювали колотнечу з представниками інших громадсько-політичних рухів», – йдеться в повідомленні.

Поліція наголошує, що правоохоронці, «оперативно втрутившись», запобігли бійці. Близько 10 осіб було затримано і доставлено у відділення поліції для ухвалення рішення відповідно до чинного законодавства.

Один із організаторів акції Сергій Удальцов зазначив, що сутички сталися через провокації. За його словами, активісти прокремлівських рухів підходили до учасників акції, запитували «навіщо ви закликаєте до революції», намагалися розбивати хороводи, відбирали повітряні кулі.

Як повідомлялось, 26 лютого у Москві в рамках кампанії «За чесні вибори» відбулася акція «Велике біле коло». Її учасники, взявшись за руки, замкнути Садове кільце. Після чого активісти опозиції влаштували «проводи політичної зими» на площі Революції.

26 лютого у багатьох російських містах відбулися акції в рамках кампанії «За чесні вибори».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.