НОВИНИ

У Варшаві квитки на футбольне відкриття нового стадіону розкупили за кілька годин

Перший футбольний матч на Національному стадіоні у Варшаві пройде за повних трибун.

За інформацією Польського футбольного Союзу (PZPN), за декілька годин відкритого продажу в касах стадіону були викуплені усі квитки.

Футбольне відкриття «Народового» відбудеться 29 лютого, коли на полі головної польської арени Євро-2012 зійдуться збірні Польщі і Португалії. 3 30 січня перепустки на цю зустріч могли придбати члени клубу вболівальників польської дружини, а 24 лютого у каси стадіони надійшли перепустки, що залишилися. Їх вартість складала 60, 120 та 180 злотих (150, 300, 450 гривень)

Як повідомлялось, 14 лютого міністр спорту Польщі Йоанна Муха звільнила з посади Рафала Каплера - керівника державної компанії Narodowe Centrum sportu (NCS), відповідальної за спорудження до Євро-2012 Національного стадіону у Варшаві.

Нагадаємо, відкриття Національного стадіону у Варшаві відбулося 29 січня, а 11 лютого тут планувалося проведення поєдинку за Суперкубок Польщі між столичної «Легією» та краківською «Віслою», проте організатори не отримали дозволу на проведення матчу, через «інфраструктурні недоліки» стадіону.