НОВИНИ

Німеччина направить своїх фіскалів у Грецію збирати податки

Співробітники фінансових відомств Німеччини вирішили допомогти грецьким колегам підвищити ефективність системи податкових зборів. Бажання надати підтримку виявили вже понад 160 німецьких податківців. Про це повідомив статс-секретар міністерства фінансів ФРН Ханс Бернхард Бойс (Hans Bernhard Beus) в інтерв'ю німецькому тижневику Wirtschaftswoche.

За словами Бойса, одна з головних вимог до таких добровольців -  володіння англійською мовою, деякі з них володіють ще і грецьким. Найбільше добровольців направить у Грецію федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія.

«Сьогодні Греція має ті ж проблеми, які існували в 1990 році в колишній НДР», - підкреслив міністр фінансів цієї землі Норберт-Вальтер Борьянс (Norbert-Walter Borjans).

У свою чергу міністр фінансів землі Гессен Томас Шефер (Thomas Schäfer) вважає за доцільне залучити до допомоги грецьким податківцям колишніх співробітників німецьких податкових відомств, які вийшли на пенсію.

Як повідомлялось, Глава МВС Німеччини Ханс-Петер Фрідріх закликав Грецію вийти з єврозони.

Нагадаємо, 21 лютого ЄС дійшов компромісу щодо активації програми допомоги Греції. Міністри підтвердили готовність країн-членів єврозони за участю МВФ надати Греції нове фінансування в обсязі до 130 млрд євро до 2014р. Нові кредити укупі з обміном держоблігацій Греції, що належать приватному сектору, покликані допомогти країні скоротити державний борг до 120,5% від ВВП до 2020р.

13 лютого грецький парламент ухвалив закон про нову кредитну угоду з ЄС та МВФ, який передбачає введення заходів жорсткої економії в обмін на фінансову допомогу в 130 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.