НОВИНИ

У Москві учасники акції «Велике біле коло» замкнули Садове кільце

У Москві в рамках кампанії «За чесні вибори» проходить акція «Велике біле коло». Її учасники стоять, взявшись за руки, на внутрішній стороні Садового кільця. У багатьох в руках білі повітряні кульки, до одягу прекреплени білі стрічки. Деякі вийшли на акцію цілими родинами. Проїжджаючі по Садовому кільцю автомобілі сигналять, вітаючи учасників акції.

Учасникам акції вдалося замкнути кільце, а це означає, що в ній беруть участь більше 34 тисяч чоловік.

Активісти опозиції планують пізніше влаштувати «проводи політичної зими» на площі Революції.

Сьогодні ж на Садовому кільці проходить альтернативна акція прихильників кандидата в президенти Володимира Путін під назвою «Путін любить всіх». Її учасники роздають перехожим на Садовому кільці стрічки кольорів російського прапора. Вони також пропонують фотографуватися всім бажаючим, хто збирається голосувати за Володимира Путіна на виборах 4 березня, щоб розмістити ці фотографії в Інтернеті.

Як повідомлялось, 26 лютого у багатьох російських містах відбуваються акції в рамках кампанії «За чесні вибори».

 

25 лютого аналогічні акції відбулися у Петербурзі, в яких брали участь дві з половиною тисячі городян, а також у Тюмені, Петропавловську-Камчатському, Тольятті, Нижньому Новгороді і Архангельську..

Нагадаємо, представники російської опозиції вважають, що нинішній прем'єр-міністр та кандидат в президенти, Владімір Путін, фальсифікаціями виборів хоче зберегти самодержавство у Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.