НОВИНИ

Адвокат Луценка у США спробує поновити позов до Пшонки

Федеральний суд округу Колумбія відхилив позов екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до керівництва Генпрокурори України через технічну помилку. Про це заявляє на своїй сторінці у Facebook народний депутат від НУНС Володимир Ар'єв, цитуючи адвоката Луценка Кена МакКалліона.

За словами адвоката, у зв'язку з адміністративною помилкою, його не повідомили в електронному вигляді (або поштою) про рішення суду подати звіт по справі Луценка.

«Ми говорили з клерком суду і адміністративні проблеми будуть виправлені сьогодні. Тепер ми будемо отримувати електронні (електронною поштою) повідомлення з суду, і будемо подавати сьогодні клопотання про поновлення позову, який ми очікуємо, буде надано за рішенням суду. В якості альтернативи ми могли б просто повторно подати скаргу сьогодні, але відчуваю, що було б краще, щоб суд відновив існуючу скаргу поточного індексу/реєстраційного номеру», – йдеться в повідомленні.

«Доказ інформування відповідачів також буде поданий», – додав адвокат.

Нагадаємо, 23 лютого Федеральний суд округу Колумбія відхилив позов екс-глави МВС Юрія Луценка до генпрокурора України Віктора Пшонки і декількох його підлеглих.

Луценко подав позов до генпрокурора і декількох його підлеглих в грудні 2011 року. Екс-глава МВС вимагав визнати його кримінальне переслідування в Україні незаконним і політично мотивованим, а також стягнути на його користь компенсацію моральної шкоди.

Луценко звинувачує відповідачів в порушенні його права на недоторканність особи шляхом незаконного арешту і необгрунтовано довгого утримання під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.