НОВИНИ

Янукович пояснив, чому перетасував Богатирьову і Клюєва

Президент Віктор Янукович заявив, що посади голови Ради національної безпеки та оборони і першого віце-прем'єра України однакові за своїм значенням. Про це він зазначив під час інтерв'ю для трьох українських телеканалів, що транслювалося у п'ятницю, 24 лютого.

"Посада ця не нижча посади 1-го віце-прем’єра держави. Якщо подивитися на досвід європейських країн, досвід США, Росії то можна побачити, що цей орган має високі повноваження", - заявив Янукович.

Крім того, він розповів, що колишній Секретар РНБО Раїса Богатирьова просила його про призначення на іншу посаду.

"Я мав з нею серйозну розмову, і вона мені сказала: дайте мені можливість займатися своєю справою, я лікар, я добре знаю цю справу, я володію гуманітарними питаннями. І коли ми почали думати, що робити далі, – прийшли до висновків, що Богатирьову потрібно виводити на цей рівень. А з Андрієм Петровичем (Клюєвим - Ред.) ми домовилися, що він розпочне розбудову РНБО", - зазначив президент. 

Нагадаємо, 14 лютого президент Віктор Янукович звільнив з посади Секретаря Ради національної безпеки та оборони Раїсу Богатирьову та призначив її віце-прем'єр-міністром - міністром охорони здоров'я України. Іншим наказом Янукович призначив Андрія Клюєва Секретарем РНБО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.