НОВИНИ

Єфремов на виборах хоче балотуватися по мажоритарці

Один з лідерів Партії регіонів Сергій Єфремов хоче балотуватися на майбутніх парламентських виборах по мажоритарному округу в Луганській області. Про це політик розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Я хотів би балатуватися на виборах у себе на батьківщині - в Луганській області. Крім того, я хотів би бути депутатом по мажоритарному округу", - розповів Єфремов.

Депутат зазначив, що Партія регіонів планує висувати своїх кандидатів у мажоритарних округах. Також політик не виключив можливості підтримки рейтинговіших кандидатів від партій-партнерів під час виборів.

Також Єфремов зазначив, що список Партії регіонів на вибори будуть затверджувати влітку.

"Згідно із законом ми повинні затвердити список за три місяці до виборів, тобто 31 липня. Ми будемо діяти згідно із законом, і з'їзд у нас відбудеться в рамках, передбачених законом. А майбутній з'їзд у березні стосуватиметься іншого", - зазначив депутат.

Як повідомлялося раніше, Партія регіонів не ініціюватиме змін до законодавства про вибори парламенту щодо положення, яким допускається одночасне висунення кандидатів у депутати за списком партій та в одномандатних округах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.