НОВИНИ

Янукович: Азаров повинен "пахати"

Президент Віктор Янукович заявив, що прем’єр-міністра Миколу Азарова не звільнятиме з посади. Про це він заявив в інтерв’ю, яке транслюється на каналі ICTV.

Відповідаючи на запитання, чи не вичерпав свій потенціал прем'єр-міністр Азаров і чи не варто його замінити, Янукович відповів:

«Ми дуже відкрито цю тему обговорювали у вузькому колі. Спочатку без Миколи Яновича, потім і з ним. У нас команда достатньо згуртована, і ми дозволяємо собі багато про що говорити. У нас немає кулуарних рішень… Ми прийшли до висновку однозначного, що Азаров з його достатками і недоліками виконав на цьому етапі свою місію достойно. Все таки ми маємо плюс в економіці і в цьому році, і в іншому, і незважаючи на те, що так, було важко, і цей рік продивляється дуже непростий, дуже непростий, ми прийшли до рішення, що це рішення послабить уряд, а це означає, що це послабить і країну. Той колосальний досвід, який є в Азарова, його треба використати. У нього є цей потенціал. І ми прийшли до висновку, що Азаров повинен "пахати". Він набрався негативу, але це не його особисті недоліки, це недоліки, які вцілому мала влада з багатьох питань».

Нагадаємо, у ЗМІ неодноразово повідомлялося про можливість звільнення прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.