НОВИНИ

Організатора акції з роздачі презервативів із зображенням Януковича засудили на 15 діб

Голову Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергія Мельниченка суд засудив до 15 діб як організатора акції на Майдані Незалежності у Києві, під час якої перехожим намагалися роздати презервативи із зображенням Віктора Януковича.

Суд визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185-1 Кодексу про адміністративні порушення (порушення порядку організації й проведення зборів, мітингів, вуличних ходів і демонстрацій), зокрема в проведенні акції протесту без одержання дозволу міської влади.

Рішення ухвалив суддя Дмитро Мальцев.

Мельниченко зазначив, що за законом це рішення має бути виконано після розгляду апеляції, тобто через 10 діб, однак він не виключає, що може бути заарештований уже в п'ятницю.

Очікується, що суд до кінця дня розгляне адміністративні протоколи, складені й у відношенні інших трьох затриманих учасників акції.

Як повідомлялось, співробітники міліції затримали 4 учасників акції протесту проти діяльності влади, під час якої протестувальники намагалися роздавати презервативи із зображенням президента Віктора Януковича перехожим на Майдані Незалежності в Києві.

Пізніше на них склали адміністративні протоколи у Шевченківському райвідділі міліції і взяли зобов'язання щодо їх явки до Шевченківського районного суду Києва, після чого їх відпустили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.