НОВИНИ

Янукович вважає, що робота опозиції в Конституційній асамблеї не обов’язкова

Президент Віктор Янукович вважає, що Конституційна асамблея працюватиме ефективно на початковому етапі й без представників опозиційних політичних партій. Про це він заявив під час виступу з нагоди 80-річчя утворення Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба президента.

«Може й непогано буде, якщо політичні партії почекають, поки фахівці вироблять свої пропозиції й проведуть широкі публічні дискусії. Іноді корисно просто послухати розумних людей, без «ток-шоу» політичної й популістської пропаганди», - зазначив Янукович, коментуючи відмову опозиції брати участь у роботі асамблеї.

Янукович також повідомив, що фахівці повинні напрацювати свої пропозиції щодо змін до Конституції, після чого мають бути організовані широкі публічні дискусії щодо цих змін.

Нагадаємо, 25 січня Янукович затвердив концепцію Конституційної асамблеї, яка готуватиме нову редакцію Основного закону. Вона почне свою роботу навесні 2012 року.

30 січня Комітет опору диктатурі прийняв рішення не брати участі в роботі Конституційної асамблеї. Згодом про відмову брати участь у роботі Конституційної Асамблеї заявила також партія «УДАР» Володимира Кличка.

Керівник науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук вважає, що відмова опозиції брати участь у роботі Конституційної Асамблеї не перешкодить конституційній реформі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.