НОВИНИ

Соціологи нарахували Путіну 66% підтримки

Кандидата в президенти, прем'єр-міністра Росії Владіміра Путіна підтримують близько 2/3 росіян, що може забезпечити йому перемогу у першому турі виборів президента, які заплановані на 4 березня. Про це свідчать дослідження, проведеного "Лєвада - Центр".

У порівнянні з минулим опитуванням, рейтинг Путіна зріс на 2%-4%. Якби президентські вибори відбулися найближчої неділі саме нинішній прем'єр став би президентом. Друге місце посів би кандидат від КПРФ Геннадій Зюганов, за якого проголосували би 15% громадян Росії. 

8% голосів виборців отримав би кандидат від ЛДПР Владімір Жиріновскій. За бізнесмена Міхаіла Прихорова проголосували би 6% населення, керівник партії "Справєдлівая Росія" Сєргєй Міронов - 5%. Ще 1% росіян зіпсували б бюлетень або забрали б його з ділянки.

У свою чергу, згідно з опитуванням, 10% росіян в разі масових фальсифікацій "безумовно підтримують" акції протесту, ще 28% "скоріше підтримують" їх. Майже стільки ж - 26% - "скоріше не підтримують", а ще 19% "зовсім не підтримують" ці акції. 18% росіян вагалися з відповіддю.

Однак, взяти участь в акціях протесту готові лише 3% росіян. Швидше готові вийти на вулицю 10% громадян. 20% опитаних,  вважають, що багато учасників акцій протесту приходять на них, «тому що їм за це заплатили».

Опитування було проведене 17-20 лютого 2012 року за репрезентативною всеросійською вибіркоюі міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше. Дослдження провелося у 130 населених пунктах 45 регіонах країни. Статистична похибка даних цихдосліджень не перевищує 3,4%.

Як повідомлялося раніше, Владімір Путін взяв участь у мітингу на свою підтримку за участю близько 100 тисяч громадян. Нагадаємо, Freedom House втрачає надію на проведення чесних виборів в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.