НОВИНИ

Янукович: Порошенко і Колобов – не єдині кандидати на міністерські пости

Президент Віктор Янукович розглядає 3 кандидатури на посаду міністра фінансів. Про це він повідомив журналістам у Дніпропетровську.

При цьому Янукович не назвав їх імена.

З його слів, той кандидат, ім'я якого зараз з'явилося в ЗМІ, не є головним претендентом на цю посаду.

Янукович розповів, що зараз відбувається процес обговорення всіх кандидатур на посаду міністра фінансів і міністра економіки, і рішення буде прийнято найближчим часом.

«Як одна з кандидатур на посаду міністра Мінекономрозвитку розглядається Петро Порошенко. А ми будемо радитися з прем’єр-міністром України та більшістю у Верховній Раді, і найближчими днями ухвалимо рішення», - сказав Янукович.

Коментуючи призначення Валерія Хорошковського на посаду першого віце-прем'єра, він зазначив, що вирішальною стала наявність у нього досвіду керівника митниці, Служби безпеки України й Міністерства фінансів. «Я б сказав так: нове покоління приходить до влади такого рівня», - додав  президент.

Нагадаємо, 23 лютого стало відомо, що кандидатура Петра Порошенка розглядається на пост міністра економічного розвитку і торгівлі. За словами Януковича, він  мав коротку бесіду з Порошенком, під час якої той стисло виклав своє бачення організації роботи Міністерства економіки та очікує від Порошенка письмового викладу його плану дій.

Водночас в БЮТ стверджували, що Петро Порошенко відмовився очолити міністерство економічного розвитку і торгівлі. 

Однією з причин затримки з призначенням джерела ЗМІ називають незгоду  Порошенка із запропонованим постом глави Мінекономрозвитку - він претендував на керівництво Мінфіном.
 
На пост глави Мінфіну претендує перший заступник глави Нацбанку Юрій Колобов. Цю інформацію підтвердив і голова фракції ПР Олександр Єфремов, однак офіційного указу про призначення ще немає.
 
22 лютого Янукович призначив першим віце-прем'єр-міністром Валерія Хорошковського, який очолював посаду міністра фінансів з 18 січня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.