НОВИНИ

Центр візуальної культури у Могилянці закрили

Вчена рада Києво-Могилянської академії ухвалила рішення призупинити діяльність Центру візуальної культури при НаУКМА, на території якого проходила скандально відома виставка «Українське тіло».

Закриття центру ініціював ректор Могилянки Сергій Квіт, який раніше закрив виставку «за пропаганду порнографії». Про це повідомила куратор виставки «Українське тіло» Оксана Брюховецька.

За словами Брюховецької, вчена рада призупинила діяльність центру, «у зв'язку з її невідповідністю статусу наукового підрозділу НаУКМА».

«Тепер не тільки виставку закрили, а й заблокували роботу центру, зірвали заплановані виставки, акції, конференції», - заявила вона.

Нагадаємо, 10 лютого з ініціативи ректора Могилянки Сергія Квіта у Центрі візуальної культури при НаУКМА була закрита виставка «Українське тіло». Квіта звинуватили у цензурі.

Як пояснив президент НаУКМА, виставка «Українське тіло» являє собою той виняток, який в усьому світі пов'язаний із ставленням до так званих патогенних текстів (які містять насамперед порнографію і насильство).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.