НОВИНИ

Тюремники пообіцяли провести "виховну роботу" із Тимошенко, якщо не захоче працювати

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко буде залучена до робіт в Качанівській виправній колонії після того, як одужає. Про це заявив Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков.

«Вона буде працювати, як тільки одужає», - сказав він. Лісіцков зазначив, що за законодавством, робота передбачена для всіх, виняток робиться тільки для пенсіонерів, інвалідів, і то, якщо інвалід бажає працювати, то він працює, виняток робиться для хворих, вагітних жінок.

«Для всіх інших ми рекомендуємо працювати, і якщо людина відмовляється, з нею проводиться відповідна виховна робота, і у нас є співробітники, які займаються цією роботою», - сказав він.

Нагадаємо, Тимошенко почала відбувати у Качанівській виправній колонії покарання за вироком суду у «газовій справі» з 9-го лютого, хоча у колонії вона з 30-го грудня.

Як повідомлялося раніше, Печерський суд визнав екс-прем’єра Юлію Тимошенко винною у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році та засудив її до 7 років ув’язнення без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.