НОВИНИ

Опозиція розблокує Раду після зустрічі з Януковичем

Фракції БЮТБ і НУНС прогнозують поновлення роботи парламенту у разі, якщо відбудеться зустріч із президентом Віктором Януковичем. Про це на брифінгу сказали голова фракції БЮТБ Андрій Кожем'якін і депутат Ради від НУНС Арсеній Яценюк.

"Учора була інформація про те, що адміністрація президента готує таку зустріч. Після зустрічі із президентом парламент почне працювати", - сказав Яценюк. З його слів, безглуздо проводити переговори із фракціями більшості.

"Сьогоднішня парламентська більшість - це ніхто інший, як кнопкодави, які виконують безпосередньо команди за дзвінком з адміністрації президента, тому з ними немає жодного сенсу розмовляти", - сказав депутат.

У свою чергу Кожем'якін зазначив, що у фракції опозиції немає підстав довіряти запевнянням парламентської більшості, зокрема в питаннях про нерозгляд законопроекту №9429 з реформування нафтогазового комплексу. У зв'язку з цим він зазначив, що фракція має намір продовжувати блокувати роботу парламенту. 

Як повідомлялося раніше, заступник голови Ради Микола Томенко заявив, що фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" і Блок "Наша Україна-Народна Самооборона" мають намір блокувати роботу Верховної Ради всю п'ятницю.

На цьому засіданні Рада мала намір розглянути законопроекти, якими пропонується дозволити Кабінету міністрів реорганізувати Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.