НОВИНИ

Тюремники кажуть, що Іващенку стало трохи краще

Державна пенітенціарна служба заявляє про деяке покращення стану здоров’я колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, 23 лютого на території Київського СІЗО за участі лікарів МОЗ та пенітенціарної служби було проведено комісійний огляд стану здоров’я Іващенка.

«За результатами медичного огляду членами комісії було констатовано, що з 24 січня Іващенко відмічає деяке покращання стану свого здоров’я, зменшення больового синдрому. Загальний стан хворого лікарями визнано задовільним. В акті комісійного огляду також зазначено, що лікування у спеціалізованих закладах охорони здоров’я за межами Київського СІЗО ув’язнений не потребує», - повідомляє прес-служба.

У відомстві відзначають, що Іващенко продовжує отримувати лікування в умовах медичної частини Київського СІЗО, призначене за результатами попередніх комісійних оглядів фахівців МОЗ України.

Одночасно, за результатами вчорашнього комісійного огляду Іващенку призначено додаткове медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, яке буде проводитись в межах Київського СІЗО.

Нагадаємо, наприкінці січня тюремники також повідомляли про покращення здоров’я Іващенка.

У свою чергу  адвокат Іващенка Борис Нечипоренко заявив, що Державна пенітенціарна служба України замість лікування його підзахисному проводить постійні медичні обстеження

Генеральна прокуратура 20 серпня 2010 року порушила відносно Валерія Іващенка кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Його звинувачують у незаконному ухваленні рішення про реалізацію майна судомеханічного заводу в Феодосії. За інформацією прокуратури, значна частина активів цього держпідприємства після проведення санації перейшла в приватні руки.

Валерія Іващенка було заарештовано 21 серпня 2010 року. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.