НОВИНИ

В ПР допускають, що мера Києва обиратимуть до парламентських виборів

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає, що вибори київського мера відбудуться до парламентських виборів 2012 року. Про це він сказав в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Не виключений варіант, коли вибори мера міста Києва можуть бути до парламентських виборів", - сказав Єфремов

Він нагадав, що в 2008 році пройшли вибори мера столиці і вибори депутатів Київської міськради. "Депутати обиралися на п'ять років за минулим законодавством, мер на чотири роки, тому в поточному році закінчується термін повноважень мера і Верховній Раді доведеться розглядати в цьому році питання виборів мера Києва", - зазначив Єфремов.

За словами народного депутата, існує дві точки зору щодо того, коли проводити вибори мера в столиці: перша - поєднати ці вибори з парламентськими, інша -  вибори мера і парламентські розвести в часі. "Швидше за все, переважатиме буде друга точка зору", - сказав Єфремов.

Лідер фракції також повідомив, що Партія регіонів буде висувати свого кандидата в мери столиці "Кандидат від Партії регіонів, безумовно, буде на виборах", - сказав Єфремов.

Він також нагадав, що Олександр Попов (голова Київської міської державної адміністрації - Ред), якого "Партія регіонів делегувала сьогодні в місто Київ, показав, що він хороший керівник".

Як відомо, чергові вибори Ради повинні пройти в жовтні 2012 року.

Позачергові вибори Київської міськради й мера столиці пройшли в травні 2008 року.

Про намір поборотися за пост мера столиці на майбутніх виборах вже заявили Віталій Кличко та Олександра Кужель. Леонід Черновецький заявив, що не має наміру знову балотуватися у мери Києва. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.