НОВИНИ

Євродепутат побоюється, що Тимошенко могла бути отруєна

Депутат Європейського парламенту, екс-міністр охорони здоров’я, кандидат в президенти Чехії Зузана Ройтова побоюється, що Юлія Тимошенко могла бути отруєна. Про це вона сказала в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Знаю, що в її камері міняли чи пересували стіну тоді, коли вона була в Києві. Це викликало великі підозри, про це, зокрема, говорила Євгенія Тимошенко, що мамі завдають впливу якоїсь токсичної речовини", - відзначила Ройтова.

Вона вважає, що потрібно проводити регулярні аналізи та токсикологічні обстеження, щоб здобути інформацію, яка б підтвердила чи спростувала інформацію, чи зазнала Тимошенко отруєння.

"З тканини людини можна отримати таку інформацію. На основі зразків тканини можна провести аналізи, токсикологічне обстеження, щоб здобути інформацію, яка б підтвердила чи спростувала інформацію, чи зазнала пані Тимошенко токсичного отруєння", - зазначила вона.

"Було б добре, щоб такі обстеження проводились регулярно, вони б діяли як запобіжний засіб. Адже з випадку з паном Ющенком побоювання, що пані Тимошенко могла бути отруєна навмисне якимись меншими дозами, не можна недооцінювати", - наголосила Ройтова.

"На мою думку, європейська і міжнародна спільнота, не тільки ЄС, мала б домагатись, щоб проводились такі незалежні обстеження та аналізи", - наголосила вона.

Нагадаємо, ще у серпні минулого року київський  депутат від БЮТ Олександр Бригинень припустив, що в СІЗО Тимошенко  труять щурячою отрутою. Однак у СІЗО це категорично заперечили

Нагадаємо також, що депутат Європейського Парламенту Зузана Ройтова, яка перебуває в Києві, готує звіт для Європарламенту про стан здоров’я двох опозиційних політиків - Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

14-16 лютого лікарі Німеччини та Канади провели медобстеження екс-прем’єра Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.