НОВИНИ

Рада сьогодні візьметься за українську трубу

Верховна Рада на засіданні в п'ятницю, 24 лютого, розгляне законопроекти №9429 і №9429-1, якими пропонується дозволити Кабінету Міністрів реорганізувати Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України". Про це сказано на порядку денному парламенту.

Відповідні законопроекти стоять наприкінці порядку денного.

Рада ж почне засідання з "години питань до Кабміну" щодо стану справ в агропромисловому комплексі та виконання Україною міжнародних зобов'язань.

Після зачитування депутатських запитів парламентарії розглянуть пропозиції президента Віктора Януковича до нової редакції Митного кодексу, а потім розглянуть законопроект про визначення принципу роботи системи екстреного виклику "112".

Також Рада має намір ухвалити рішення щодо низки законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу і про соціальні виплати окремим категоріям громадян.

Усього на порядку денному - 13 питань.

Нагадаємо, 22 січня фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" і блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" заявили про намір обговорити спільні дії, які вони можуть почати під час розгляду парламентом законопроектів про дозвіл Кабміну реорганізувати "Нафтогаз".

8 листопада 2011 року Кабмін законопроектом №9429 запропонував Раді дозволити йому реорганізовувати "Нафтогаз", а 22 листопада депутат НУНС Юрій Кармазін запропонував парламенту проектом закону №9429-1 дозволити провести реорганізацію НАК із забороною його приватизації або створених у результаті його реорганізації компаній.

Законопроект №9429, серед іншого, дозволяє здачу в оренду газотранспортної системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.