НОВИНИ

Українська армія торік модернізувала 15 танків і літаків

Міноборони прозвітувало про переоснащення воєнної техніки у 2011 році.

Підсумки діяльності Збройних сил в 2011 році викладені у черговому виданні "Білої книги" Міноборони, пише газета "Коммерсант-Украина"

Повідомляється, що у 2011 році було модернізовано 10 танків "Булат", 2 літаки Л-39, стільки ж літаків Су-25М1, а також один літак МіГ-29. Крім цього, було відновлено 8100 одиниць різної техніки, зокрема п'ять кораблів, 62 літака, 10 вертольотів.

Слід зазначити, що в 2010 році, згідно з попереднім виданням "Білої книги", в Збройних силах було відновлено всього 3 тис одиниць озброєння і техніки.

У Міноборони повідомили, що у березні цього року планується завершення розробки основних документів оборонного планування - військової доктрини, стратегічного оборонного бюлетеня, концепції подальшого реформування збройних сил.

Крім того, у 2012 році у військовому відомстві мають намір скоротити чисельність армії (зараз чисельність Збройних сил становить 190 тис. осіб), щоб направляти більше коштів на підготовку і технічне переоснащення військ.

Так, цього року у війська буде поставлено до 10 новітніх танків "Оплот", продовжиться модернізація основного бойового танка Т-64, а також вертольотів Мі-24, літаків Су-24, Су-25 і МіГ-29.

Нагадаємо, як заявляв Тижню експерт Центру досліджень армії, конверсії та озброєння Сергій Згурець, на переозброєння армії щорічно потрібно 10 млрд грн.

Як повідомлялося, на початку лютого польські експерти заявили, що українська армія "стала технологічно найвідсталішою армією в регіоні, з найменшим відсотком справної техніки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.