НОВИНИ

Джерела: Порошенко хотів очолити Мінфін

Голова Ради Нацбанку Петро Порошенко хотів очолити Міністерство фінансів, а не Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Про це пише газета «Коммерсант-Украина» з посиланням на власні джерела.

«Однією з причин затримки з призначенням джерела називають незгоду пана Порошенка із запропонованим постом глави Мінекономрозвитку - він претендував на керівництво Мінфіном», - пише видання.

Нагадаємо, главі ради Національного банку Петра Порошенка вчора офіційно запропонували зайняти пост міністра економічного розвитку і торгівлі.

Вранці 23 лютого про це кадрове рішення, а також про призначення першого заступника голови НБУ Юрія Колобова міністром фінансів як про доконані факти журналістам оголосив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. Проте до вечора президент так і не оприлюднив відповідні укази.

Президент дав Порошенку час подумати і доручив «письмово викласти план дій» на посаді міністра економіки.

Офіційною посадою Порошенка зараз є пост глави ради Нацбанку. Термін його повноважень закінчився ще в 2010 році, але новий глава поки не обраний.

Восени 2011 року його називали кандидатом на посаду керівника Рахункової палати. "Я не заперечую, але цей пост мені ніхто не пропонував ", - заявляв Порошенко у вересні.

Порошенко є основним власником концерну «Укрпромінвест», до якого входять кондитерська компанія Roshen, автомобільна корпорація «Богдан», «П'ятий канал» та інші великі активи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.