НОВИНИ

Кофі Аннан став спецпосланцем ООН в Сирії

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун призначив свого попередника Кофі Аннана спеціальним посланником Ліги арабських держав і ООН в Сирії, повідомляє РІА "Новости".
У спільній заяві ООН і ЛАД говориться, що Аннан на цій посаді докладе зусиль, щоб "покласти край насильству і порушення прав людини, а також сприятиме мирному вирішенню сирійського кризи".
 
Нагадаємо, що у Сирії з середини березня 2011 р. не припиняються антиурядові протести. Щодня надходять повідомлення про загибель людей - як мирних громадян, так і співробітників силових структур.
 
За даними ООН, загальне число жертв перевищило 5 тис. осіб. Сирійські власті заявляють, що в зіткненнях з озброєною опозицією загинули більше 2 тис. військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів Сирії, проти яких діють добре озброєні бойовики.
 
Раніше, Незалежна комісія ООН по Сирії підготувала список високопоставлених сирійських керівників, які можуть бути відповідальні за злочини проти людяності, скоєні під час громадянського конфлікту в Сирії.
 
Як повідомлялось, заступник генсека ООН Валері Амос їде до Сирії для організації гуманітарної допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.