НОВИНИ

Землю в католиків Одеси хоче забрати герой України Симоненко?

Учасники акції протесту звинуватили колишнього голову Рахункової палати, Героя України Валентина Симоненко в зазіханнях на територію біля костелу.
Як повідомляють інтернет-видання «Таймер», «Новий регіон», представник Одесько-Симферопольської єпархії РКЦ, священик Юрій Нагорний зазначив, що конфлікт з Симоненком полягає в тому, що той хоче використовувати церковний двір у комерційних цілях – наприклад, для підвезення вантажів до свого ательє ... «Симоненко приходить і погрожує нам, він хоче зняти нам ворота і зробити прохідний двір, і ми проти цього. Він уже позрізав ворота і замки».
 
О. Юрій Нагорний також наголосив: «Ми сьогодні хочемо заявити про те, що існуємо в Одесі, про те, що нас топчуть, хоча католики будували місто – Ланжерон, Рішельє та інші особи, які засновували місто, були католиками. Сьогодні створилася якась така політична ситуація, що останнім часом нас зневажають».
 
В ательє «Модесса» коментувати ситуацію відмовилися. Міське управління внутрішньої політики обмежилося стандартним повідомленням, що організатори акції не подали письмового повідомлення про її проведення.
 
Як повідомляв Тиждень, днями, римо-католики Одеси вийшли на акцію протесту проти рейдерського захоплення землі та бездіяльності влади.
 
Нагадаємо, у липні минулого року римо-католицька громада Севастополя оголосила безстрокову акцію з вимогою повернути їй костьол, збудований 100 років тому і відібраний у парафіян у 1930-ті роки. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.