НОВИНИ

Депутат Європарламенту: українці повинні перестати чекати, що хтось прийде й скаже їм що робити

Врешті решт самі українці повинні захистити свої права й демократичні цінності, сказав Павел Коваль в прямому ефірі телеканалу ТВі.
Глава делегації Європарламенту в Комітеті парламентської співпраці "ЄС-Україна" Павел Коваль вважає, що українці мають самі встати на захист демократичні цінності. "Ми можемо привести сюди своїх співробітників, спостерігачів, це важливо. Але можна сусіду допомогти наглянути за квартирою, але ми не будемо приходити в вашу домівку й розтавляти там свої меблі", - додав євродепутат.
 
Для України зараз найбільш важливим є вибори. Ні в кого, ні в опозиції, ні в ЄС не повинно бути жодних сумнівів, що вони проведені чесно. В України поки є те, що не мають інші країни на сході - це вільні вибори. Тому на цьому треба зосередитись, переконаний Павел Коваль. 
 
Він також відзначив, що у випадку, якщо вибори не будуть чесними, представники ЄС будуть продовжувати зустрічатись з високопосадовцями з України, але країна вже не буде в тій категорії, в якій вона знаходиться зараз. На сьогоднішній день Україна - це європейська країна, яка має труднощі, дуже конфлікту політичну ситуацію, але це європейська країна. Якщо вона стане країною без вільних виборів, ЄС також буде старатися робити щось добре для вас, але наші можливості тоді будуть набагато меншими, додав Коваль.
 
Депутат підкреслив, що якщо українська влада не готова, щоб на чесних виборах передати свою владу, а українська опозиція зі свого боку не має позитивної програми змін, то це вже проблема самих українців. Якщо опозиція підтримує новий закон про вибори, то це означає, що вона роздіє його засади. Нам не хочеться ззовні в це втручатися. 
 
"Українці не повинні чекати, що прийде хтось розумніший й скаже що їм робити. Вони мають самі діяти", - підсумував глава делегації Європарламенту. 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.